KURUMSAL
Kalite Politikamız


İNOVA OSGB, profesyonel kadrosuyla beraber işin getirdiği teknik gereksinim ve  güncel mevzuatlarla birlikte harmanlayarak müşterilerin beklentilerini karşılayıp üzerine koymaktadır. Bu çerçevede müşteri faydasını birincil planda tutarak güvenilir ve sistemsel prosesler ortaya koymaktadır.

Firmamız işini yaparken etik ilkeleri en ön sıraya koymakta, çalışanlarına özen göstererek bu özeni firmaların faydasına sunmaktadır.

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standartlarının getirdiği gereklilikleri yerine getirecek şekilde dökümante edilmesi ve sürekli iyileştirilmesi sağlanmaktadır.

Politikalarımızı özenle belirleyip oluşturuyoruz, hedeflerimizi ise bu politikalar göz önünde bulundurularak sürekli gözden geçiriyoruz.

Firmalara verdiğimiz hizmetin sadece ulusal değil uluslararası standartlar ve sözleşmeler doğrultusunda olmasını sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için gerekli çalışmalarımızı ve iş süreçlerimizi sürekli olarak gözden geçirip geliştirilmesini sağlıyoruz.

Takım ruhu prensibiyle çalışarak sektör standartlarının ileri taşınması ve örnek bir kuruluş olmak için var gücümüzle çalışılmayı hedef haline getirmiş bulunmaktayız.

 

İnova İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş. Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.