KURUMSAL
Kayseri İş Sağlığı ve Güvenliği Firmaları

Farklıyız, çünkü?

Her şeyden önemlisi işimizi ve firmaların isteklerini ciddiye alıyor ve önemsiyoruz. Firmaların isteklerine ve koşullarına özel iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimini kadromuzdan seçip görevlendiriyoruz. Firmalara uzmanlık alanlarına özel sistem alt yapısını kurup işlenmesini ve sürekliliğini sağlıyoruz. Yasal olarak çalışmamız ve doldurmamız gereken asgari süreyi baz alarak değil, ihtiyaca ve talebe göre çalışma süresi belirliyor, yasal asgari sürenin üzerine çıkıyoruz.

Kayseri İş Sağlığı ve Güvenliği Firmaları :Yapılan ve yapılacak olan bütün işler firmalara hem yazılı, hem de sözlü olarak anlatıyor ve kayıt altına alıyor. Teknolojiyi en üst seviyede kullanıp kendinize özel alan açıp işlerinizin takibini yapabileceğiniz bir platform sunuyor.

Müşterilerimize sadece yasal sorumlulukları noktasında değil, adeta çözüm partneri olarak bütün imkanlarımızı seferber ederek elimizi taşın altına koymaktan çekinmiyoruz.

Müşterilerimizin bir portföy havuzu olarak değerlendiriyor, birbirleri ile aralarında müşteri bağı kurmak için ortam ve etkinlikler düzenliyoruz.

Sizlere hizmet veren çalışanlarımızın kurumsal, mesleki ve kişisel gelişimlerine önem veriyoruz. Onları sadece Ülkemizin değil, Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamalarından ve  yöntemlerinden haberdar edip gelişmelerini sağlıyoruz.

Sizlerin görüş ve önerilerini önemsiyoruz, kendimizi geliştirmek adına periyodik olarak memnuniyet anketinin yanı sıra web sitemizdeki “görüş ve öneri” butonunu aktif olarak takip ediyoruz.

Piyasada bulunan firmalarımızın güveni sayesinde gücümüze güç katıyor, bize olan güveni her geçen gün artırarak büyüyoruz. İşimize odaklıyız ve gerekli olan kurumsal deneyime de sahibiz. Firmalarımızın süreçlerini takip ediyor, profesyonelce yönetiyor ve en kısa zamanda proaktif olarak önleyici çözümler üretip sürece dahil ediyoruz. Verdiğimiz hizmetin de firma içinde nasıl bir geri dönüşü olduğunu izliyor, aşının tutup tutmadığını kontrol ediyoruz.

Firmaların sadece iş sağlığı ve güvenliği alanında değil, diğer danışmanlık hizmetlerinde de özenle seçtiğimiz partner firmalarımızdan yararlanmasını sağlıyor ve sürecin takibini bizzat yakından yapıyoruz.

Kayseri İş Sağlığı ve Güvenliği Firmaları olarak;

Bize verilen bütün işi kendi işimiz gibi sahipleniyor, taahhütlerimizin yerine getirilmesine önem veriyoruz. Güven veren, saygı duyulan bir İş Sağlığı ve Güvenliği karnesine sahibiz. Geribildirimlerinizle ve tavsiyelerinizle artarak büyüyoruz.

Bir farkımız da, neden sizin firmanız olmasın?

İNOVATİF FİKİRLERE HAZIR MISINIZ?

Daha fazla kayseri iş sağlığı firmaları bilgileri için www.kayseriissagligifirmalari.com ve www.kayseriisguvenligifirmalari.com sitelerimiz inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

 

İnova İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş. Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.